Wspaniałe wyczucie estetyki.

Wiemy, że poprzez odpowiednią fryzurę można wiele zdziałać. Twoja fryzura może być odzwierciedleniem stylu życia!

Studio fryzur KOKUROWSKI HAIR STYLISTS to miejsce, gdzie panuje idealna atmosfera nie tylko dla klientów ale również dla pracowników. Idealny salon fryzjerski to miejsce miłych spotkań. U nas nikt się nie śpieszy. Dzięki temu nie ma chaosu i nieporozumień. Dzięki wszechobecnej atmosferze relaksu nasi pracownicy mogą spokojnie i bez stresu ocenić sytuacje oraz potrzeby klienta.

W salonie KOKUROWSKI HAIR STYLISTS czas zatrzymał się dla Ciebie i Twoich włosów.

Lata doświadczeń oraz śledzenie na bieżąco światowych trendów to gwarancja stylizacji nie tylko modnej ale również trwałej, funkcjonalnej i co najważniejsze wygodnej. Nasi styliści dzięki perfekcyjnym klasycznym cięciom oraz doskonałemu zrozumieniu potrzeb klientów, stworzą dla Ciebie fryzurę nie tylko idealnie dobraną do twarzy ale również odzwierciedlającą Twój charakter.

Pomimo, że mamy coraz łatwiejszy dostęp do świata mody a Salony fryzjerskie mijamy na każdym kroku, coraz trudniej jest trafić na dobrego fryzjera. Dobry fryzjer to taki, któremu możemy w pełni zaufać. Dobry fryzjer to taki, który potrafi indywidualnie podejść do każdego klienta.

Dobór fryzury do kształtu twarzy

Fryzjer to również psycholog. Tylko dzięki rozmowie i poznaniu potrzeb i osobowości klienta możemy dobrać odpowiednią fryzurę nie tylko do kształtu twarzy ale również taką, która odpowiada osobowości klienta. Podczas rozmowy wyczuwamy klienta. Możemy stworzyć właściwy plan pracy. Dużo zależy nie tylko od kształtu twarzy i rodzaju włosów ale od upodobań klienta.

Strzyżenie

Śledzimy najnowsze trendy: prasę, pokazy mody, trendy. Nierzadko jednak kierujemy się standardowymi i klasycznymi rozwiązaniami. Połączenie nabytych rozwiązań z nowoczesnymi trendami oraz potrzebami klienta jest najlepszym przepisem na sukces.

Precyzyjne cieniujemy włosy, dzięki czemu układają się one idealnie bez względu na to czy są proste czy się kręcą.

Koloryzacja

Nasi eksperci pomogą dobrać odpowiedni kolor tak by dopasować go do barwy oczu, skóry oraz aby był on odzwierciedleniem charakteru klienta. Stosujemy wyłącznie farby bez amoniaku. To produkty markowe – bezpieczne oraz delikatne. Zawierają składniki pielęgnacyjne.