slide
slide
slide
slide
Prev
Next

KRYSTIAN

_MG_2258

Krystian – Senior Stylist
Właściciel salonu oraz twórca marki KOKUROWSKI HAIR STYLISTS. Od lat dzieli się swoimi umiejętnościami jako instruktor fryzjerstwa. Prowadzi szkolenia z zakresu strzyżeń oraz koloryzacji. Dba o to by klienci salonu trafiali w najlepsze ręce.

Jeśli zależy Państwu na idealnym doborze kolorów blond oraz trafnym doborze fryzury do kształtu twarzy, Krystian będzie świetnym wyborem. Ideą Krystiana jest modelowanie włosów przez cięcie, czyli niezwykle precyzyjne strzyżenie, które umożliwia kształtowanie oraz rzeźbienie fryzury, jest na bieżąco w światowych trendach dzięki czemu potrafi harmonijnie połączyć nabyte klasyki z niezwykle ciekawymi inspiracjami.

DANIEL

_MG_2254

Daniel – Senior Stylist
Daniel Panek znany stylista, model, współpracuje z najlepszymi salonami oraz magazynami modowymi, telewizją tworząc wspaniałe sesje zdjęciowe i produkcje filmowe.

Ceniony kolorysta perfekcjonista w tej dziedzinie z wielkim doświa- dczeniem oraz precyzją zmienia kolory i fryzury swoich klientów.

Kombinacja mody i i funkcjonalności .

Jego efektowną twórczość cenią nie tylko  klienci salonu również osoby ze świata  mediów oraz mody.

Michał

_MG_2530

Michał – Top Stylist
Związany ze znanymi salonami oraz markami. Z wielką pasją podchodzi do zawodu a dzięki temu również z ogromnym optymizmem do życia. Długo pracował na swój niepowtarzalny styl. Charakteryzuje go perfekcyjna klasyka cięcia oraz idealne wyczucie koloru.

Odmienia twarze i czerpie z nich inspiracje. Potrafi wydobyć osobowość a także nadać twarzy charakteru.

KASIA

_MG_2554

Kasia – Top Stylist
Włosy to jej pasja. Do wykonywanej pracy podchodzi z ogromnym zapałem i entuzjazmem. Kasia wydobędzie Twoje piękno oraz podkreśli Twój naturalny urok i osobowość. Poprzez klasyczne fryzury damskie i męskie kreuje styl, który nadaje charakteru i pozwala czuć się pewnie.

Kasię polecamy osobom z długimi włosami. Jej mocne strony to upięcia, stylizacja włosów długich oraz doskonałe modelowanie w fale i loki.